Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Kalendár

Aktuálne počasie

Počasie dnes:

21. 2. 2018

zatazenosesnez

Denné teploty -1/3°C, v 1000m okolo -3°C.
Nočné teploty /°C.

 

KIA logo
Euroregion
Mas_logo
mikroregion-td
Mala_fatra

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 7
DNES: 73
TÝŽDEŇ: 1409
CELKOM: 18405

Obsah

Komunálny odpad a triedený odpad

 

Meno Funkcia Kontakt

Ing. Viera Majerčíková

komunálny odpad, dane za hracie automaty, dane za ubytovanie a dane za psa

041 598 21 28
viera.majercikova@teplickanadvahom.sk

 

V obci je umiestnených 23 stanovísk s nádobami na triedený odpad ako sú plasty, sklo, kompozitné obaly, obaly z kovov a papier. Tieto stanoviská sú pravidelne dvakrát do mesiaca vyvážané.

Je chvályhodné, že sa mnohí z vás zapájajú do triedenia odpadu, no sú i takí, ktorí odpad vhadzujú do nádob nesprávne. Na každej nádobe je označená komodita, ktorá sa do nádoby môže vhadzovať. Žiadame vás, aby ste tieto pokyny rešpektovali. Stáva sa, že do nádoby sú vhodené aj iné druhy odpadov, čo má za následok, že sa celá nádoba musí ručne opätovne pretriediť.

Občas sa vyskytne, že je nádoba preplnená. V tom prípade máte možnosť vhodiť odpad do nádoby na ďalšom z 23-troch stanovísk, nie ich ukladať k nádobám a vytvárať tak neporiadok na danom stanovisku.

Žiadame vás, aby ste pokyny rešpektovali, nevytvárali skládky a prispeli tak k čistejšiemu a zdravšiemu prostrediu obce, kde žijeme my všetci. Ďakujeme

 

Zber šatstva, topánok a hračiek

Zber sa uskutočňuje celoročne, a to do kontajnerov, ktoré sú umiestnené pri Zdravotnom stredisku na Južnej ulici v Tepličke nad Váhom. Žiadame občanov, aby do kontajnerov vhadzovali len šatstvo, textil, topánky a hračky.

Do kontajnerov nepatrí komunálny, separovaný a nebezpečný odpad!

Ďakujeme všetkým, ktorí sú ochotní zapojiť sa a tak prispieť nie len k čistote nášho prostredia,  ale aj pomôcť občanom, ktorí sú na našu pomoc odkázaní.

 

Vývoz odpadu

Upozorňujeme občanov, že v roku 2018 sa bude vývoz komunálneho odpadu pre fyzické osoby uskutočňovať každý nepárny týždeňutorokstredu.

Termíny vývozov komunálneho odpadu na rok 2018

Termíny vývozov triedeného odpadu na rok 2018

 

Dokumenty na stiahnutie

Nakladanie s odpadmi

Označovanie obalov

Postup zberu kuchynského oleja

Správy

Zber objemného odpadu do veľkokapacitných kontajnerov

Obecný úrad oznamuje občanom, že sa v obci uskutoční zber objemného odpadu do veľkokapacitných kontajnerov, ktoré budú postupne umiestňované na jednotlivých stanoviskách.
celý text

ostatné, 2018 | 20. 2. 2018 | Autor: Ing. Viera Majerčíková

Zber drevnej hmoty

Obec Teplička nad Váhom oznamuje občanom, že v dňoch od 09. apríla do 13. apríla 2018 bude zabezpečovať likvidáciu drevnej hmoty. celý text

ostatné, 2018 | 20. 2. 2018 | Autor: Ing. Viera Majerčíková

Zber elektroodpadu, olejov, farieb, ...

Vážení občania, dňa 10. marca 2018, t. j. v sobotu, sa v našej obci uskutoční zber elektronického odpadu, autobatérií, žiariviek, akumulátorov, minerálnych (motorových) olejov, lakov, farieb, riedidiel, záhradníckych chemikálií, maliarskych farieb typu PRIMALEX. celý text

ostatné, 2018 | 20. 2. 2018 | Autor: Ing. Viera Majerčíková