#
#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Mobilná aplikácia

V-obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Google playApp store

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktuálne počasie

dnes, nedeľa 17. 1. 2021
slabé sneženie -6 °C -13 °C
pondelok 18. 1. polojasno -4/-13 °C
utorok 19. 1. sneženie 0/-6 °C
streda 20. 1. slabé sneženie 4/-2 °C
KIA logo
Euroregion
Mas_logo
mikroregion-td
Mala_fatra

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 221
TÝŽDEŇ: 2442
CELKOM: 758948

Obsah

Aktuality

15.01.2021

Oznam pre bežkárov 3

Oznam pre bežkárov

Oznamujeme Vám, že členovia TJ Straník prichystali bežeckú trať medzi Tepličkou nad Váhom a Nededzou po oboch stranách cesty. Prajeme príjemné bežkovanie.

Detail

12.01.2021

OZNAM - zber vianočných stromčekov 1

OZNAM - zber vianočných stromčekov

V obci sa uskutoční zber vianočných stromčekov do veľkokapacitných kontajnerov na jednotlivých stojiskách v čase od 07:00 hod. do 18:00 hod. nasledovne: 13.01.2021 – A. Hlinku so Záhradkárskou a Na Prosnisko, 14.01.2021 – Školská a Fatranská pri Motoreste, 15.01.2021 – Na Rybník. Žiadame občanov, aby vianočné stromčeky dávali len do kontajnera. V inom prípade je možné vianočné stromčeky vyviezť do bývalého areálu družstva na Poľnohospodárskej ulici do novozriadenej kompostárne. Ďalší zber sa uskutoční v mesiaci február.

Detail

11.01.2021

Upozornenie spoločnosti Sevak, a.s. 1

Upozornenie spoločnosti Sevak, a.s.

Spoločnosť Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. si vzhľadom k prebiehajúcim mrazom dovoľuje opätovne upozorniť svojich odberateľov na riziko zamrznutia nezabezpečených vodomerov a vnútorných vodovodných inštalácií. Odporúča, aby si odberatelia skontrolovali vodomerné šachty a suterény nehnuteľností a vykonali potrebné opatrenia. Spoločnosť Severoslovenské vodárne a kanalizácie a.s. ďakuje za pochopenie.

Detail

08.01.2021

Epidemiologická  situácia

Epidemiologická situácia

Z dôvodu nových preventívnych opatrení proti šíreniu koronavírusu spojeného so zákazom vychádzania bude Obecný úrad pre verejnosť do 22.01.2021 ZATVORENÝ. Pri riešení neodkladných úradných záležitostí je možné so zamestnancami komunikovať počas úradných hodín elektronicky prostredníctvom e-mailu: sekretariat@teplickanadvahom.sk alebo telefonicky na tel. č. 041/59 82 128. Tlačivá na vyplnenie daňového priznania sú k dispozícii vo vstupnom vestibule, tak ako aj box určený pre zásielky do podateľne.

Detail

02.01.2021

Vývoz komunálneho odpadu 1

Vývoz komunálneho odpadu

Zberová spoločnosť T+T, a.s. oznamuje, že od nového roka 2021 sa bude vyvážať komunálny odpad z ulíc Južná, Na Papánke, Na Prosnisko a Štipce v utorok. Žiadame, aby si obyvatelia týchto ulíc vyložili smetné nádoby na vývoz už v utorok, a nie v stredu, ako to bolo doteraz. Ostatné ulice budú vyvážať bez zmeny. Za porozumenie ďakujeme. Rozpis vývozov podľa ulíc v prílohe.

Detail

01.01.2021

TKKBS

Od 1. januára do 24. januára 2021 budú pozastavené verejné bohoslužby

Na základe Uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 808 z 31. decembra 2020, ktoré obmedzuje slobodu pobytu a pohybu zákazom vychádzania a na základe Vyhlášky 77 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, nadobúdajúcej účinnosť 1. januára 2021, budú vo všetkých slovenských diecézach a eparchiách od 1. januára až do 24. januára 2021 pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.

Detail

30.12.2020

Aktualizácia opatrení

Aktualizácia opatrení

V súvislosti so šíriacim sa koronavírusom COVID-19 zverejňujeme aktualizácie usmernení:

Detail

24.12.2020

Rovnosť Teplička oslavuje jubileum

Rovnosť Teplička oslavuje jubileum

Občianske združenie Rovnosť Teplička v tomto období prežíva svoje 10. jubileum. Za 10 rokov činnosti sa toho veľa zmenilo, avšak hodnoty a idea, ktorých sa držíme, sú stále rovnaké: je to pomoc rodinám, ale aj jednotlivcom.

Detail

24.12.2020

Práva detí (školský projekt), šk. rok 2019/2020

Pripomíname si 60. výročie založenia našej školy

Milí rodičia, žiaci, priatelia, vo chvíli, keď čítate posledné číslo obecných novín tohto kalendárneho roku, by sme všetci spomínali na oslavu výročia našej školy. Mali sme prianie osláviť 60. výročie školy slávnostne, srdečne a s úctou, teda tak, ako sa na tento vek patrí. V tejto chvíli vieme, že naše plány sa menia, no rozhodne nekončia, iba sa o nejaký čas posúvajú. Dovoľte nám, aby sme si aspoň takto spoločne zaspomínali na históriu našej školy, potešili sa myšlienkami a fotografiami z čias minulých i súčasných. V mene celého kolektívu našej školy a škôlky vám prajem požehnané Vianoce naplnené láskou, porozumením a zdravím. Eva Jelšíková, riaditeľka

Detail

24.12.2020

Jeseň pani bohatá, farbí lístie do zlata. Maľuje a ráta: žltá, hnedá, zlatá...

Jesenné aktivity rozširujú vedomostí detí

Jeseň je krásne ročné obdobie. Príroda mení svoje farby do pestrých odtieňov. Deťom začínajú povinnosti v škôlke, ale určite sa nekončí čas hier, zábavy a spoznávania. Práve naopak. Jeseň ponúka príležitosť rozšíriť vedomosti detí a využiť zmeny v prírode na mnohé zaujímavé aktivity. A v našej škôlke ich bolo od začiatku školského roka naozaj veľa - Deň mlieka, Svetový deň zvierat, Deň starých rodičov, Zber jesenných plodov, Šarkaniáda a hry s vetrom, Týždeň zdravej výživy a mnoho ďalších, pre deti zaujímavých dní.

Detail

21.12.2020

Rozhodnutie o spustení prevádzky telocvične v obmedzenom režime 1

Aktuálne platné hygienické opatrenia

Na základe UZNESENIA VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY č. 804 zo dňa 16. decembra 2020 sa zatvárajú prevádzky, ktoré mohli byť doteraz otvorené za osobitných podmienok. Telocvičňa, Školská 1007/16, Teplička nad Váhom bude zatvorená. Platnosť nariadenia od: 19. decembra 2020, platnosť nariadenia do: odvolania

Detail

17.12.2020

SODB 2021

Dôležité informácie o SODB 2021

V nasledujúcom článku nájdete dôležité informácie týkajúce sa Sčítania obyvateľov, domov a bytov 2021.

Detail

16.12.2020

Snažme sa mať čisto a poriadok nielen doma, ale aj v obci!

Snažme sa mať čisto a poriadok nielen doma, ale aj v obci!

Vážení občania, stojiská výhradne určené na triedený zber komunálneho odpadu si niektorí zamieňajú so skládkami odpadu. Na fotografiách sú preplnené kontajnery a odpad voľne hodený na zemi, kde ho vietor a zvery roznášajú ďalej. Ak je kontajner plný, k dispozícii je množstvo ďalších na iných stojiskách v obci. Dôležitá vec je správne triediť a stláčať odpady, hlavne plasty a papier, čím zmenšujeme ich objem. Na zmesový komunálny odpad slúži čierna nádoba, ktorú má pridelený každý dom. Je nemysliteľné, aby pri stojiskách na separovaný odpad, kde opakovane lenivosť a ľahostajnosť víťazia nad zdravým rozumom, vznikali takéto situácie. Počas predvianočného a vianočného obdobia je táto otázka ešte aktuálnejšia. Snažme sa mať čisto a poriadok nielen doma, ale aj v obci! Záleží to na každom z nás.

Detail

15.12.2020

Triedenie odpadov v období Vianoc 1

Triedenie odpadov v období Vianoc

Správne triediť odpady je potrebné počas celého roka. Práve v období Vianoc je však táto potreba ešte aktuálnejšia, nakoľko kontajnery sa plnia v krátkom čase obrovským množstvom rôznych odpadov, predovšetkým však z papiera a plastov. Jedným z celoslovenských problémov, ktorý počas Vianoc spôsobuje znižovanie úrovne triedenia i následnej recyklácie odpadov, je NESTLÁČANIE OBALOV.

Detail

15.12.2020

Zberný dvor Teplička nad Váhom - Oznam

Zberný dvor Teplička nad Váhom - Oznam

Oznamujeme občanom, že Zberný dvor v Tepličke nad Váhom bude počas vianočných sviatkov zatvorený od 20. decembra 2020 do 10. januára 2021.

Detail

COVID-19 - dôležité informácie

Živé vysielanie a záznamy sv. omší

Triedime odpad

NATUR-PACK

Kompostujeme

Obecné noviny

Kalendár akcií

Mobilná aplikácia V-OBRAZE

V-obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Google play
App store