#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Mobilná aplikácia

V-obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Google playApp store

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktuálne počasie

dnes, štvrtok 28. 5. 2020
slabý dážď 18 °C 7 °C
piatok 29. 5. slabý dážď 14/9 °C
sobota 30. 5. slabý dážď 14/5 °C
nedeľa 31. 5. silný dážď 11/9 °C
KIA logo
Euroregion
Mas_logo
mikroregion-td
Mala_fatra

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 87
TÝŽDEŇ: 1347
CELKOM: 655520

Obsah

Aktuality

27.05.2020

Výkup papiera 1

Výkup papiera

Obecný úrad oznamuje, že v piatok 29. mája 2020 sa v našej obci uskutoční výkup papiera. Bližšie informácie sú uvedené v priloženom letáku.

Detail

26.05.2020

Pošta v našej obci - oznámenie trvalej zmeny hodín pre verejnosť 1

Pošta v našej obci - oznámenie trvalej zmeny hodín pre verejnosť

S účinnosťou od 01.06. 2020 bude na pošte Teplička nad Váhom zrealizovaná zmena hodín pre verejnosť nasledovne:

Detail

18.05.2020

Aktualizácia opatrení

Aktualizácia opatrení

V súvislosti so šíriacim sa koronavírusom COVID-19 zverejňujeme aktualizácie usmernení:

Detail

15.05.2020

OZNAM - Slovenská autobusová doprava 1

OZNAM - Slovenská autobusová doprava

Slovenská autobusová doprava Žilina, a.s. oznamuje, že s platnosťou od 18.05. 2020 (pondelok) bude prímestská autobusová doprava prevádzkovaná v štandardnom prázdninovom režime bez redukcie vybraných autobusových spojov.

Detail

09.05.2020

Výskyt moru včelieho plodu - oznámenie 1

Výskyt druhého ohniska moru včelieho plodu - oznámenie

Regionálna veterinárna a potravinová správa Žilina oznamuje, že laboratórnym vyšetrením bol Štátnym veterinárnym a potravinovým ústavom v Dolnom Kubíne potvrdený mor včelieho plodu. Viac informácii nájdete v prílohe.

Detail

06.05.2020

Predaj palivového dreva 1

Predaj palivového dreva

Lesné družstvo Dubeň - pozemkové spoločenstvo a Bývalý urbár - pozemkové spoločenstvo ponúkajú na predaj palivové drevo. Bližšie informácie nájdete v prílohe.

Detail

29.04.2020

Pietny akt kladenia venca pri príležitosti 75. výročia oslobodenia našej obce

Pietny akt kladenia venca pri príležitosti 75. výročia oslobodenia našej obce

Pri príležitosti 75. výročia oslobodenia Tepličky nad Váhom sa dňa 29. apríla 2020 uskutočnila spomienková slávnosť kladenia venca k Pamätníku padlých hrdinov na Námestí sv. Floriána. V súvislosti s opatreniami zabránenia šírenia COVID-19 sa pietny akt kladenia venca uskutočnil bez verejnosti. Položením venca starostom obce Viliamom Mrázikom sme si tichou spomienkou uctili pamiatku všetkých, ktorí obetovali svoje životy pri oslobodzovaní obce Teplička nad Váhom. Česť ich pamiatke.

Detail

27.04.2020

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Pripravili sme pre Vás jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať aktuálne informácie z našej obce vo Vašom mobilnom telefóne, alebo tablete. Stačí si zdarma nainštalovať mobilnú aplikáciu V OBRAZE.

Detail

17.04.2020

Oznam - pozastavený zber šatstva 1

Oznam - pozastavený zber šatstva

Zber šatstva, topánok a hračiek do kontajnerov pri zdravotnom stredisku je dočasne pozastavený. Prosíme vás, aby ste neodkladali vrecia na zem pred plné kontajnery. Ďakujeme za porozumenie.

Detail

17.04.2020

SLUŽBA UCHA

V týchto neľahkých dňoch dobre padne porozprávať sa. Rehoľné komunity na Slovensku už druhý týždeň realizujú takzvanú Službu ucha. V rámci tejto iniciatívy vám aj naše sestričky ponúkajú svoj čas a ochotu vypočuť vás. Ak chcete prehodiť pár slov, vyliať si dušu alebo len tak sa porozprávať, sú vám sestričky k dispozícii dopoludnia v čase od 10:00 hod. do 12:00 hod. a večer od 20:00 hod. do 21:00 hod. na telefónnom čísle 041/59 82 191.

Detail

16.04.2020

ROZaNA - mobilný rozhlas 1

ROZaNA - mobilný rozhlas

Vážení občania, predstavujeme vám ďalší informačný prostriedok - mobilný rozhlas ROZaNA, ktorý zabezpečí dôležité informácie kedykoľvek a kdekoľvek - varovné správy, živelné pohromy, stúpajúce hladiny riek, obmedzenia v obci, výpadok elektriny, odstávka vody, obmedzenia v doprave, môžete si vypočuť hlásenia miestneho rozhlasu, ktoré ste možno nepočuli, pozvánky na kultúrne podujatia a mnoho ďalších. Dianie v obci máte vždy so sebou. Pre zobrazenie verejného obsahu ROZaNY nie je nutná registrácia, pre rozšírené zobrazenie je nutné sa zaregistrovať a tak dostávať adresné oznamy a hlásenia, ktoré sú určené len pre vás.

Detail

08.04.2020

Skrášľovanie okolia škôl

Skrášľovanie okolia škôl

Počas prvých jarných dní sa chopili práce aj zamestnankyne školskej jedálne. Spoločne upravujú okolie materskej školy a areálov škôl. Týmto im chceme poďakovať za ich aktivitu a snahu o zveľaďovanie prostredia. Veríme, že budú príkladom pre ostatných obyvateľov obce.

Detail

08.04.2020

Lesný požiar 1

Lesný požiar

Tento týždeň vznikol v lesíku nad školským areálom požiar, pri ktorom zasahovali aj dobrovoľní hasiči z DHZ Teplička nad Váhom. Dôvodom požiaru bol pravdepodobne ohorok z cigarety. Touto cestou sa im chceme poďakovať za ich aktivitu a zároveň apelovať na občanov, aby dodržiavali bezpečnosť pri manipulácii s ohňom. Najmä počas týchto slnečných dní a období sucha, je dôležité predchádzať nebezpečenstvu vzniku požiaru. Chráňme si spoločne aj to málo čo nám z lesa zostalo. Buďme opatrní a šetrní k životnému prostrediu!

Detail

08.04.2020

Jarné upratovanie 1

Jarné upratovanie

Jarné upratovanie začalo v našich domácnostiach s príchodom prvých slnečných lúčov. Ani situácia s koronavírusom nás neodradila, aby sme pretriedili svoje šatníky, upratali garáže, záhradné domčeky, z povaly vyniesli neužitočné, inak prachom zapadnuté staré veci a sústredili sme ich na jedno miesto, aby sme ich odovzdali do veľkokapacitných kontajnerov na zber odpadu. Aj elektroodpad sme vyložili pred svoje domy a ten potom odvážali prevádzkoví zamestnanci obce prostredníctvom zbernej spoločnosti do zberných surovín.

Detail

06.04.2020

Preventívne opatrenia našej obce v súvislosti so šírením koronavírusu COVID-19

Preventívne opatrenia našej obce v súvislosti so šírením koronavírusu COVID-19

Najdôležitejšie preventívne opatrenia v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19, ktoré boli prijaté na ochranu obyvateľstva a subjektov nachádzajúcich sa na území obce Teplička nad Váhom:

Detail

COVID-19 - dôležité informácie

Živé vysielanie a záznamy sv. omší

Oznamy obecného rozhlasu

Triedime odpad

NATUR-PACK

Kompostujeme

Obecné noviny

Kalendár akcií

Mobilná aplikácia V-OBRAZE

V-obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Google play
App store

Novinky o koronavíruse a ďalšie aktuality z nášho webu.
Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu.
×
Viac informácií