#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Kalendár

Aktuálne počasie

Počasie dnes:

18. 9. 2019

poloj

Denné teploty 12/16°C, v 1000m okolo 2°C.
Nočné teploty /°C.

 

KIA logo
Euroregion
Mas_logo
mikroregion-td
Mala_fatra

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 7
DNES: 780
TÝŽDEŇ: 2592
CELKOM: 464249

Obsah

Majstrovstvá SR v časovke dvojíc a družstiev v Tepličke nad Váhom

Typ: 2019
MS SR 2019 v časovke dvojíc a družstiev v Tepličke nad VáhomV nedeľu 1.9. o 12:00 obec Teplička nad Váhom v spolupráci s klubom CK EPIC Dohňany organizovala Majstrovstvá Slovenska v časovke dvojíc a družstiev, na ktorých sa zúčastnili všetky slovenské kluby.
Pretekalo sa v časovke dvojíc v kategóriach: Mladší žiaci, Žiačky, Kadetky, Juniorky a Ženy. Časovku družstiev absolvovali kategórie Starší žiaci, Kadet, Juniori a Muži.
V peknom a slnečnom počasí sa všetci popasovali s nástrahami trate. 
 
Kategóriu Mladší žiaci vyhrala dvojica z  TJ Slávia ŠG Trenčín. Tesný súboj Žiačok uchmatla dvojica z CyS - Akadémia Petra Sagana,v kategórii Kadetky zvíťazila tak isto dvojica  CyS - Akadémia Petra Sagana.Kvarteto  KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava dominovalo v kategórii Starších žiakov. Kadeti  TJ Slávia ŠG Trenčín  nenašli premožiteľa vo svojej kategórii. TJ Slávia ŠG Trenčín vyhrali aj v kategórii Juniorov
Juniorky MŠK Žiar nad Hronom- CKŽenyCK Banská Bystrica si obliekli dresy majsteriek Slovenska.
V kategórii Mužov zvíťazila štvorica z  Cyklistického tímu FIREFLY.
 
Námestie Sv. Floriána bolo plné pestrofarebných dresov a vytvorilo peknú atmosféru aj počas vyhodnotenia po ukončení zápolenia. Dresy novým Majstrom Slovenska obliekal starosta našej obce Ing. Vilaim Mrázik.
 
V kategórii Starších žiakov štartoval aj  žiak ZŠŽB Richard Riška. Zavŕšil tak úspešný týždeň, keď po štvrtkovom 3. mieste na Majstovstvách Slovenska v časovke do vrchu v Kremnici2. mieste v Slovenskom pohári v Rajeckých Tepliciach  obsadil so svojim tímom CK EPIC Dohňany pekné 3.miesto.

 

Text: Martin Riška
Foto: Ján Melicher


Vytvorené: 5. 9. 2019
Posledná aktualizácia: 10. 9. 2019 15:07
Autor: Viera Majerčíková