#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Kalendár

Aktuálne počasie

Počasie dnes:

24. 8. 2019

bo

Denné teploty 26/30°C, v 1000m okolo 13°C.
Nočné teploty /°C.

 

KIA logo
Euroregion
Mas_logo
mikroregion-td
Mala_fatra

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 15
DNES: 761
TÝŽDEŇ: 5591
CELKOM: 442314

Obsah

Olympijský deň 2019

Typ: 2019
plagátikDňa 24. mája 2019 sa konal Olympijský deň pod záštitou Olympijského výboru.

Po slávnostnom otvorení, deti a mládež  absolvovali Beh Olympijského dňa. Beh preto, lebo je to základný prejav aktívneho ľudského pohybu. Je jednoduchý a dá sa organizovať všade a takmer pre všetkých.

MOTTO „HÝB SA, UČ SA A OBJAVUJ“ - TRI PILIERE OLYMPIJSKÉHO DŇA

Na základe troch pilierov, ktorými je pohyb, vzdelávanie a poznávanie, po behu nasledovala Detská atletika, kde pretekali osem členné družstvá – 4 chlapci, 4 dievčatá po jednotlivých stanoviskách, v telocvični dievčatá a chlapci súťažili v stolnom tenise, po obede deti záujmového útvaru Straníček a Trasolienky vystúpili so svojim kultúrny programom v parku  Budatínskeho hradu, prehliadkou hradu sa deti oboznámili s touto  historickou a architektonickou pamiatkou.

Športových, kultúrnych a vzdelávacích aktivít sa zúčastnilo 180 detí, ktoré reprezentovali aj svoje školy: ZSP Krzyżowice (PL), ZŠ s MŠ Teplička nad Váhom, ZŠ ŽB Teplička nad Váhom.

Text:  Mgr. Anna Bolčeková
riaditeľka CVČ
Foto: archív CVČ

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Beh na 30 m MŠ

 

 

Dievčatá

 

Chlapci

1.

Sára Valášková

 

1.

Oliver Bebčák

2.

Viktória Michalcová

2.

Filip Babiak

3.

Veronika Chovancová

3.

Adam Synovec

 

Beh na 100 m 1. a 2. ročník

 

 

Dievčatá

    Chlapci

1.

Romana Žiaková

 

1.

Sebastián Tvrdý

2.

Maja  Jacek (PL)

 

2.

Michal Smida

3.

Sandra Holeščáková

 

3.

Jacek Tokarczyk

 

Beh na 150 m 3. a 4. Ročník

 

 

Dievčatá

    Chlapci

1.

Alexandra Tichá

 

1.

Maxim Cesnek

2.

Nina Žiaková

 

2.

Karol Skroboľ (PL)

3.

Adela Popradiová

Bianka Ozaniaková

 

3.

Marko Maliniak

 

Beh na 300 m 5. a 6. ročník

 

 

Dievčatá

 

 

Chlapci

1.

Zuzana Šupolíková

 

1.

Michal Žilka

2.

Adriána Tichá

 

2.

Andrej Mintál

3.

Lucia Gulášová

 

3.

Branislav Babiak

 

Beh na 300 m 7. a 9. ročník

 

 

 

Dievčatá

 

 

Chlapci

1.

Nina Sopčiaková

 

1.

Matúš Poliak

2.

Katarína Frátriková

 

2.

Jozef Zajac

3.

Andrea Bieliková

 

3.

Patrik Sňahničan

 

DETSKÁ  ATLETIKA

Kategória MŠ 1.
Kategória 1. - 2. 1. ZSP Krzyzowice (PL)
  2. ZŠ s MŠ Teplička nad Váhom
  3. ZŠ ŽB Teplička nad Váhom
Kategória 5. - 6. 1. ZŠ ŽB Teplička nad Váhom
  2. ZŠ s MŠ Teplička nad Váhom
  3. ZSP Krzyzowice (PL)
Kategória 7. - 8. 1. ZSP Krzyzowice (PL)
  2. ZŠ s MŠ Teplička nad Váhom

 

STOLNÝ TENIS

 

Dievčatá     Chhlapci, mladší žiaci     Chlapci, starší žiaci  
1. Ema Ondrášová   1.

Tadeáš Poliak, Maroš Koňár

  1, Šimon Poliak, Samo Gajdošík
2. Timea Kvašňovská   2. Matúš Šeliga, Dominik Imre   2. Šimon Beniač, Šimon Poliak
3. Eliška Sňahničanová   2. Denis Hreusík, Milan Slota   3. Marek Tichý, Daniel Kudelčík

 


Vytvorené: 3. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 3. 6. 2019 21:43
Autor: Ing. Viera Majerčíková