CELKOM:1452669

Obsah

T.N.V. Racing team - sezóna 2019

Typ: ostatné
T.N.V. Racing team - sezóna 2019 Sezóna cyklistických pretekov v roku 2019 je v plnom prúde a jazdci z T.N.V. Racing teamu nás pekne reprezentujú na pretekoch Slovenského pohára v Endure (SPEN) a Slovenského pohára v zjazde na bicykli (SPDH).

V odvetví  Enduro (SPEN) prebehli doteraz 4 kolá pretekov (Veľká Rača, Višňové, Branisko a Brezno). Tu sa najlepšie  darí Lukášovi Plátekovi, ktorý doteraz vyhral všetky kolá a suverénne vedie na 1.mieste. V kategórii žien sa Jana Krajčovičová drží na 2.mieste

V Slovenskom pohári v zjazde (SPHD) nás opäť pekne reperezentuje Lukáš Plátek jazdiaci v kategórii Master, ktorý zatiaľ vyhral všetky kolá pohára a stal sa Majstrom Slovenska v zjazde na bicykli pre rok 2019. Majstrovstvá SR sa tento rok konali v Košútke blízko Hriňovej. Žiaľ pre chorobu musel vynechať zjazdový pretek v Polomke, čo mu ubralo body v celkovom hodnotení a momentálne sa aj napriek víťazstvám v ostatných kolách nachádza na 5.mieste.

Mimo pretekov Slovenského pohára v Endure a zjazde je jazdcov z T.N.V. Racing teamu vidieť aj na iných pretekoch ako napríklad Enduro pretek na Morave v Tvarožnej Lhote - Lučina, kde sa opäť umiestnil Lukáš Plátek na 1.mieste vo svojej kategórii a Jana Krajčovičová obsadila 3.miesto v kategórii ženy. Ďalším úspešným podujatím bol Bikefest v Kálnici, kde skončil Lukáš Plátek na 1.mieste v kategórii Master a Jana Krajčovičová na 3.mieste v kategórii ženy 35-40 rokov.

Lukáš Plátek a Jana Krajčovičová nás pekne reprezentovali aj na Rajecko – Teplickom duatlone, kde sa popasovali nielen s cyklistikou, ale i behom a obaja sa umiestnili na 1.mieste.

V neposlednom rade spomeniem úspech Jany Krajčovičovej na enduro preteku v Handlovej, kde obsadila 1.miesto v kategórii ženy.

Veríme, že sezóna 2019 bude prenašich jazdcov naďalej úspešná a držíme im palce na zostávajúcich podujatiach.

Vytvorené: 1. 11. 2019
Posledná aktualizácia: 1. 11. 2019 21:19
Autor: Jana Lazarová