72. výročie oslobodenia našej obce
29.4.2017 si pripomíname 72.výročie oslobodenia našej obce. Pri tejto príležitosti sa konalo pietna spomienka spolu s kladením venca pri Pamätníku padlých hrdinov na Námestí sv. Floriána. Po privítaní a príhovore pána starostu Ing. Viliama Mrázika nastala minúta ticha. Prítomní si tým uctili pamiatku padlých občanov pri oslobodzovacích bojoch za našu obec.
Napriek nepriaznivému a upršanému počasiu sa akcie zúčastnili občania a žiaci zo ZŠ s MŠ a ZŠ Žofie Bosniakovej v Tepličke nad Váhom, ktorí predniesli báseň. Pán starosta nakoniec podporil mládež, aby nezabúdala na minulosť, ktorú prežili naši rodičia a prarodičia.
S vďakou a pietou spomíname na našich osloboditeľov, ktorým vďačíme za slobodu a doterajší život v mieri. Vzdávame hold a uznanie všetkým statočným bojovníkom a vojakom.