#
#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Mobilná aplikácia

V-obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Google playApp store

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 19. 4. 2021
slabý dážď 11 °C 4 °C
utorok 20. 4. slabý dážď 12/3 °C
streda 21. 4. slabý dážď 14/5 °C
štvrtok 22. 4. slabý dážď 12/4 °C
KIA logo
Euroregion
Mas_logo
mikroregion-td
Mala_fatra

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 6
DNES: 239
TÝŽDEŇ: 239
CELKOM: 822426

Obsah

Najúspešnejší reprezentanti školy v školskom roku 2017/2018

Typ: ostatné | 2018
Najúspešnejší reprezentanti školy v školskom roku 2017/2018 1V školskom roku 2017/2018 nás úspešne reprezentovali títo žiaci:

Rebeka Chmeliarová, 7.A
SLOVBOJ, Hviezdoslavov Kubín, Matematický klokan, SUDOKU, IQ olympiáda, iBOBOR, Hliadka mladých zdravotníkov II. stupeň, GEO olympiáda, Naša obec, naša MAS, florbalový turnaj, Olympijský deň – beh, Expert Geniality Show, florbalový turnaj vo Varíne
Seungeun Jung, 7.A
Vesmír očami detí 1. miesto, Biblia očami detí 2. miesto
Michaela Ondrišková, 7.A
ANJ – oblastná súťaž Krása umeleckého slova v cudzom jazyku – okres 1. miesto, Hviezdoslavov Kubín, Expert Geniality Show, Enviroexpert, florbalový turnaj vo Varíne
Katarína Mária Kompišová, 5.A
SLOVBOJ, Hviezdoslavov Kubín, Matematický klokan, iBobor, Pytagoriáda, O najkrajšiu kraslicu, Expert Geniality Show
Andrej Kišša, 5.A
Pytagoriáda, Vesmír očami detí, Na bicykli bezpečne – 3. miesto, Enviroexpert, Matematická olympiáda okres, GEO olympiáda, mikulášsky florbalový turnaj starších žiakov v Tepličke nad Váhom – 2. miesto
Jozef Zajac, 8.A
Detská atletika olympijského dňa – beh – 2. miesto, Beh olympijského dňa v Žiline 3. miesto, Beh 17. novembra 4. miesto, krajská súťaž Zručnosť pre úspech, turnaj v malom futbale v Lietave – 2. miesto, v Tepličke nad Váhom – 4. miesto, v sálovom futbale v Terchovej – 3. miesto, mikulášsky florbalový turnaj starších žiakov v Tepličke nad Váhom – 3. miesto
Adam Massa, 8.A
Beh 17. novembra v Žiline 1. miesto, v Tepličke nad Váhom – 4. miesto, v sálovom futbale v Terchovej – 3. miesto, v Budatíne – 2. miesto
Pavol Gajdošík, 9.A
Turnaj v malom futbale v Lietave – 2. miesto, v Tepličke nad Váhom – 4. miesto, v sálovom futbale v Terchovej – 3. miesto, v Budatíne – 3. miesto, mikulášsky florbalový turnaj starších žiakov v Tepličke nad Váhom – 3. miesto, najlepší na ZŠ v hode kriketovou loptičkou 48,5 m, v hode granátom 36,5 m a v hode plnou loptou 12 m.

Text: Mgr. Štefanie Marfiaková, riaditeľka školy
Foto: Ing. Katarína Kyseľová

 


Vytvorené: 4. 12. 2018
Posledná aktualizácia: 4. 12. 2018 15:51
Autor: Viera Majerčíková