#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 22. 7. 2024
slabý dážď 32 °C 17 °C
utorok 23. 7. slabý dážď 27/17 °C
streda 24. 7. mierny dážď 22/15 °C
štvrtok 25. 7. zamračené 23/13 °C
KIA
Euroregión Beskydy
Miestna akčná skupina Terchovská dolina
Združenie obcí Mikroregión Terchovská dolina
MALÁ FATRA, oblastná organizácia cestovného ruchu

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:7
DNES:246
TÝŽDEŇ:246
CELKOM:1499708

Obsah

Najúspešnejší reprezentanti školy v školskom roku 2017/2018

Typ: 2018 | ostatné
Najúspešnejší reprezentanti školy v školskom roku 2017/2018 1 V školskom roku 2017/2018 nás úspešne reprezentovali títo žiaci:

Rebeka Chmeliarová, 7.A
SLOVBOJ, Hviezdoslavov Kubín, Matematický klokan, SUDOKU, IQ olympiáda, iBOBOR, Hliadka mladých zdravotníkov II. stupeň, GEO olympiáda, Naša obec, naša MAS, florbalový turnaj, Olympijský deň – beh, Expert Geniality Show, florbalový turnaj vo Varíne
Seungeun Jung, 7.A
Vesmír očami detí 1. miesto, Biblia očami detí 2. miesto
Michaela Ondrišková, 7.A
ANJ – oblastná súťaž Krása umeleckého slova v cudzom jazyku – okres 1. miesto, Hviezdoslavov Kubín, Expert Geniality Show, Enviroexpert, florbalový turnaj vo Varíne
Katarína Mária Kompišová, 5.A
SLOVBOJ, Hviezdoslavov Kubín, Matematický klokan, iBobor, Pytagoriáda, O najkrajšiu kraslicu, Expert Geniality Show
Andrej Kišša, 5.A
Pytagoriáda, Vesmír očami detí, Na bicykli bezpečne – 3. miesto, Enviroexpert, Matematická olympiáda okres, GEO olympiáda, mikulášsky florbalový turnaj starších žiakov v Tepličke nad Váhom – 2. miesto
Jozef Zajac, 8.A
Detská atletika olympijského dňa – beh – 2. miesto, Beh olympijského dňa v Žiline 3. miesto, Beh 17. novembra 4. miesto, krajská súťaž Zručnosť pre úspech, turnaj v malom futbale v Lietave – 2. miesto, v Tepličke nad Váhom – 4. miesto, v sálovom futbale v Terchovej – 3. miesto, mikulášsky florbalový turnaj starších žiakov v Tepličke nad Váhom – 3. miesto
Adam Massa, 8.A
Beh 17. novembra v Žiline 1. miesto, v Tepličke nad Váhom – 4. miesto, v sálovom futbale v Terchovej – 3. miesto, v Budatíne – 2. miesto
Pavol Gajdošík, 9.A
Turnaj v malom futbale v Lietave – 2. miesto, v Tepličke nad Váhom – 4. miesto, v sálovom futbale v Terchovej – 3. miesto, v Budatíne – 3. miesto, mikulášsky florbalový turnaj starších žiakov v Tepličke nad Váhom – 3. miesto, najlepší na ZŠ v hode kriketovou loptičkou 48,5 m, v hode granátom 36,5 m a v hode plnou loptou 12 m.

Text: Mgr. Štefanie Marfiaková, riaditeľka školy
Foto: Ing. Katarína Kyseľová

 


Vytvorené: 4. 12. 2018
Posledná aktualizácia: 4. 12. 2018 15:51
Autor: Viera Majerčíková