#
#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Kalendár

Aktuálne počasie

dnes, utorok 28. 11. 2023
sneženie 1 °C -3 °C
streda 29. 11. oblačno -1/-8 °C
štvrtok 30. 11. zamračené 0/-8 °C
piatok 1. 12. sneženie 2/-2 °C
KIA
Euroregión Beskydy
Miestna akčná skupina Terchovská dolina
Združenie obcí Mikroregión Terchovská dolina
MALÁ FATRA, oblastná organizácia cestovného ruchu

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:335
TÝŽDEŇ:827
CELKOM:1352396

Obsah

Deň detí na Straníku 2019

Typ: 2019
Deň detí na Straníku 2019 V prvý prázdninový deň (29.6.2019) v dopoludňajších hodinách pod lyžiarskym vlekom si TJ Straník pripravil na uvítanie prázdnin akciu "Deň detí na Straníku".

Pre deti pripravili deň plný zábavy a rôznych súťaží, samozrejme, nechýbalo veľa sladkostí, občerstvenie a tiež ceny pre najlepších.

Hlavný program bol zameraný na branný pretek, ktorého sa zúčastnilo 54 zaregistrovaných súťažiacich. Jednotlivci predviedli svoje schopnosti v siedmich disciplínach - strela na bránku - prelez lanom - rozpoznávanie topografických značiek - hrady, zámky - vlajky EÚ - hod granátom - hod na cieľ. To všetko museli zvládnuť na trati dlhej cca 500 m. Hodnotiacim kritériom bol čas a nazbierané body z jednotivých disciplín. Súťažilo sa v troch kategóriách: 0-6 rokov, 7-10 rokov, 11-15 rokov. Keďže sa do súťaženia zapojili aj rodičia a starí rodičia, rozhodli sme sa vhodnotiť aj túto kategóriu.

Nielen najlepší jednotlivci boli ohodnotení peknými cenami, ale samozrejme, všetci zúčastnení dostali diplom a maškrtu za odvahu a šikovnosť. Po vyhodnotení bolo pripravené občerstvenie a program pokračoval ďalšími disciplínami. Deti sa mohli zapojiť do súťaží jednotlivcov, do preťahovania sa lanom, futbalu, hokejbalu alebo si zaskákať na trampolíne. Tento rok sme pre deti pripravili v spolupráci s Dobrovoľným hasičským zborom v Tepličke nad Váhom prehliadku hasičského vozidla spojenú s ďalšou súťažnou disciplínou.

Na tomto stretnutí panovala príjemná a súťaživá atmosféra, ktorej prialo aj počasie. Účastníci si odniesli nielen ocenenia, ale aj zážitky. Dúfame, že v podobnom súťaživom duchu sa stretneme opäť o rok. Chceli by sme sa poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na realizácii celého podujatia Dňa detí.

Text a foto: TJ Straník


Vytvorené: 7. 7. 2019
Posledná aktualizácia: 10. 1. 2020 9:34
Autor: Viera Majerčíková